Soner

sonekart

Jølster Jakt og Fiskelag er delt opp i 4 soner.

Sone 1

Elva Jølstra

Styret i Sone 1

Leiar: Jan Haarklau, einehaug@gmail.com
Nestleiar: Roy Stian Farsund, roy.stian.farsund@ssf.no
Sekretær: Kjell Kvammen, kjell.kvammen@enivest.net
Kasserar: Dagfinn Grimsbø, dagfinn.grimsbo@enivest.net
Styremedlem: Roy Thorsen, roy@arko.no

 

Sone 2

Sørsida av Jølstravatnet

Leiar sone 2:  Trond Dvergsdal, trond.dvergsdal@dsgruppen.no

 

Sone 3
Nordsida av Jølstravatnet, og kjøsnesfjorden

Org.nr.  975 420 752

 

Sone 4

Stardalselva og vatn og elvar innanfor Skei

Leiar: Sverre Sæten, sverrejeger@hotmail.com 40448216
Nestleiar: Per Heggheim, per.heggheim@enivest.net 48114171
Skrivar: Hallvard Flatjord, hflatjor@online.no 95831924
Kasserar: Øystein Årdal, oystein.aardal@yahoo.no 48104168
Styremedlem: Johannes Fossheim, johannes@nordfjordskifer.no 91565495

 

Fellesstyret

Er eit fellesstyre for alle sonenefinn22
Leiar i Fellesstyret

Finn Årdal
Årdal
6843 Skei
finn@jolsterlia.no
tlf. 97099454